200 ml TONİK + N2 ORGANİK SARIMSAKLI YAĞ 75cc
200 ml TONİK + N2 ORGANİK SARIMSAKLI YAĞ 75cc

200 ml TONİK + N2 ORGANİK SARIMSAKLI YAĞ 75cc

Marka : N2LİFE
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺330,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺290,00(KDV Dahil)

N2 ORGANİK SARIMSAKLI YAĞ  Organik Sarımsak,Organik Sızma Zeytinyağı,Organik Çörek otu yağı . Antibakteriyel , Antiviral 

N2 Tonik ; Uzun süreli ve çoklu fermantasyon teknikleri geçirerek sınırlı sayıda üretimi olan ürünümüzdür.Sirke,zerdeçal ,zencefil,sarımsak ve sebze  karışımından oluşur.Yapımındaki aşamaları ve uygulanan fermantasyon teknikleri özeldir ve bu konuda patent başvurusu yaptığımız ürünümüzdür.Doğal,etkin,güçlü bağışıklık ürünüdür.Sindirim sistemi  için  de kullanılır.Alerjen değildir .Gluten içermez.Alkol içermez.İlaç olarak kullanılmaz.Fizyolojinize destektir.N2 tonik hamilelik ve kemoterapi fazları sırasında kullanılmaz.Emzirme döneminde kullanılabilir..Doğal ve katkısız içeriği nedeniyle emzirme ile bebeğinizi de koruyucudur.Bir yaşından itibaren çocuklar kullanabilir.1 yıl raf ömrü vardır.

 

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.