Miladı 1980 yılına dayanan Can Organik, 2010 yılından itibaren butik el yapımı (unlu mamuller) ürünleriyle profesyonel anlamda faaliyetlerini sürdürüyor.

 "Sağlıklı ve kaliteli yaşam” misyonu ile yola çıkan Can Organik, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayıyla  tüketiciye çok çeşitli ürünlerini "Secret Farm” markası ile sunuyor.

Her daim yüksek hijyen koşulları korunarak, yüksek kaliteli ham maddeyle yapılan Can Organik ürünleri, bebek ve çocukların sağlıklı beslenme prensiplerine tamamen uygun bir şekilde üretiliyor. Ürünlerinin neredeyse tamamına yakınında hiçbir hayvansal girdi olmayan bu ürünler saf organik zeytinyağı ve organik tam buğday/buğday unundan yapılıp bir çoğu vegan tüketiciler için de uygun tüketim özelliği taşıyor.

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.