Dr. Gluten Organik Çıtır Tahıl Topları 200 g (Glutensiz)
Dr. Gluten Organik Çıtır Tahıl Topları 200 g (Glutensiz)

Dr. Gluten Organik Çıtır Tahıl Topları 200 g (Glutensiz)

Marka : NATURPY
Fiyat : ₺29,00(KDV Dahil)

İçindekiler : Organik mısır unu, organik pirinç unu, organik keçiboynuzu unu, organik elma suyu konsantresi, organik keçiboynuzu pekmezi, organik hindistan cevizi yağı :  

 

Tüketimi; Dr.Gluten organik çıtır tahıl topları, direk atıştırmalık olarak tüketildiği gibi, süt, bal, pekmez, kahvaltılık müsli gevreklere karıştırılarak ve granollalar ile ara öğün olarak keyifle tüketilebilir. Ayrıca kek, pasta gibi hamur işlerine ilave edilerek besinler daha lezzetli ve sağlıklı hale getirilebilir.

 

 

Diğer ürünlerden farkı; Dr.Gluten organik çıtır tahıl topları içerik olarak Organik tarım kanunu kapsamına uygun olarak üretilmiş sertifikalı hammaddelerden oluşmakta olup ve uluslararası üretim standartlarına sahip tesisimizde Organik gıda üretiminin kuralları çerçevesinde üretilmiştir.

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.