Dr. Gluten Organik Mısır Gevreği 200 g (Glutensiz)
Dr. Gluten Organik Mısır Gevreği 200 g (Glutensiz)

Dr. Gluten Organik Mısır Gevreği 200 g (Glutensiz)

Marka : NATURPY
Fiyat : ₺29,00(KDV Dahil)

Dr.Gluten Organik Mısır Gevreği

 

İçindekiler:Organik mısır unu, organik elma suyu konsantresi, organik hindistan cevizi yağı

 

Tüketimi; Dr.Gluten organik mısır gevreği, direk atıştırmalık olarak tüketildiği gibi, süt, bal, pekmez, kahvaltılık müsli gevreklere karıştırılarak ve granollalar ile ara öğün olarak keyifle tüketilebilir. Ayrıca kek, pasta gibi hamur işlerine ilave edilerek besinler daha lezzetli ve sağlıklı hale getirilebilir.

 

 

Diğer ürünlerden farkı; Dr.Gluten organik mısır gevreği içerik olarak Organik tarım kanunu kapsamına uygun olarak üretilmiş sertifikalı hammaddelerden oluşmakta olup ve uluslararası üretim standartlarına sahip tesisimizde Organik gıda üretiminin kuralları çerçevesinde üretilmiştir.

 

Neyle iyi gider;Dr.Gluten organik mısır gevreği süt, bal, pekmez, mevsim meyve ve kuruyemişleri ile de karıştırılarak ve granollalar ile ara öğün olarak keyifle tüketilebilir.

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.