HÜMA ORGANİK MAKARNA  350 GR.
HÜMA ORGANİK MAKARNA  350 GR.

HÜMA ORGANİK MAKARNA 350 GR.

Fiyat : ₺27,50(KDV Dahil)

İçindekiler; Organik Buğday Unu, Organik Durum Buğday Unu, Tuz

Açıklama;

  • Net ağırlık 350 gram
  • İçerisinde yumurta veya herhangi bir hayvansal gıda kullanılmamaktadır. Yani vegandır.
  • Katkısız, koruyucusuzdur.
  • Şeker içermez.
  • Sadece içeriği ile değil aynı zamanda ambalajı ile de doğal bir ürün size sunmaya çalıştık. Yaşadığımız dünyaya saygı duyduğumuz için ambalajlarımızda minimum doğada çözülemeyen ürün kullanmaya çalıştık. Çünkü içinde yaşadığımız bu dünyaya ne kadar az doğada çözülemeyen atık bırakırsak, gelecek nesiller için o kadar yaşanılabilir topraklar bırakabiliriz.
  • Aldığınız her pakette, içindeki ürüne ait tohum da beraberinde gelmektedir. Hüma Organik Makarna ile atalık buğday tohumlarınız da beraberinde gelecek. Çünkü bizim için tohumlarımız çok değerlidir. Bu yüzden elden ele geçmeli ve toprakta büyüyüp nesilden nesille ulaşmalı. Bunun için “Her evin saksısında bir atalık tohum yetişmeli” diyerek size atalık tohumlarımızı hediye ediyoruz.

Pişirme Önerisi; Tencerenizde kaynayan suya yiyeceğiniz kadar Hüma Organik makarnalarından ekleyiniz. 3-4 dakika kaynatınız. Daha sonra suyunu süzüp dilerseniz yağ ekleyerek servis tabağına koyunuz. Ürünlerimizde hiçbir koruyucu madde, dayanıklılık artırıcı kimyasal madde olmadığı için 5 dakikadan fazla kaynar suyun içinde tutmanız halinde dağılma gerçekleşebilir. 3-5 dakika pişmesi için yeterli olacaktır. Servis tabağınıza aldıktan sonra dilerseniz üzerine sos ekleyerek veya sade olarak tercihinize göre afiyetle yiyebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.