NEBYAN DOĞAL Donuk Pizza Neonebyan
NEBYAN DOĞAL Donuk Pizza Neonebyan

NEBYAN DOĞAL Donuk Pizza Neonebyan

 Fırınlarınızı hazırlayın size harika bir haberimiz var! Türkiye’nin tek Gerçek Napoliten pizzacısı, Napoliten Pizza Birliği üyesi Nappo ‘nun nın yeni markası NeoNappo’yla güçlerimizi birleştirdik ve ortaya harika bir pizza çıkardık!

NeoNappo bizim kuzu cotto, pancetta, fermente sucuk, katkısız salam, göbek kaşarı ve manda peynirlerimizi Roma domatesiyle birleştirdi, Napoli’den getirdiği Stefano Ferrara odun ateşlemeli taş fırınında pişirdi, şokladı ve bize 28-30 cm çapındaki harika pizzalarımızı hazırladı!

Size ise Napolililer gibi pizza yapmak için pizzanızı oda sıcaklığında 30 dk. çözdürmek, üzerine 7-10 g. sızma zeytinyağı gezdirmek (isteğe göre hamurun kenarlarını da fırça ile yağlayabilirsiniz),   önceden 220° ısıtılmış fırınınızda statik modda (turbo olmayan) , ızgara telinin üzerinde7 dakika kadar ısıtmak kalıyor!

En havalı akşam yemekleri gözümüzde canlandı, şimdiden elinize sağlık!

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.