NEBYAN LAHMACUN 4 ADET
NEBYAN LAHMACUN 4 ADET

NEBYAN LAHMACUN 4 ADET

Mutfak kültürümüzün vazgeçilmezi, 7’den 70’e herkesin favorisi lahmacunlar Nebyan Mutfak’ta! Tertemiz dana kıymalarLA lahmacunununuz hazırlandı, içine çok baharat koymadan hafif bir harçla favori pideci Yerinde Pide’nin taş fırınlarında pişirildi, şoklandı ve 4’lü şekilde paketlendi!

Et tadının önde olduğu, hafif ve sağlıklı lahmacunlarımızı tüketmeden önce tek yapmanız gereken lahmacunları 30 dakika oda sıcaklığında bekletmek, 210 derece fırında 3 dakika, çıtır çıtır olmasını isterseniz de 4 dakika kadar ısıtarak çözmek! Eğer lahmacununuzu daha baharatlı ve acılı severseniz de zevkinize göre pul biber, soğan, kimyon ilave edebilirsiniz!

Şimdiden afiyet olsun!

 

Nebyan Doğal dana kıyma, kapya biber, köy biberi, maydanoz, domates, çarliston biber, sarımsak, tuz, karabiber, kimyon, yerli buğday unu

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.