Organik Terbiyeli Tavuk Çorbası
Organik Terbiyeli Tavuk Çorbası

Organik Terbiyeli Tavuk Çorbası

Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)

İçindekiler: Tavuk Suyu*, Pirinç Suyu*,  Tavuk Eti(%7)*,  Yumurta*, Glutensiz Un (Karabuğday)*, Limon*, Tuz, Sarımsak*, Tane Karabiber* 

*=Organik sertifikalı ürün 

 

Son Tüketim Tarihi ve Parti Numarası ambalaj üzerindedir.

 

Ürünlerimiz buhar basıncında vakumlandığı için hiçbir katkı ve koruyucu madde içermeden, soğuk zincire ihtiyaç duymadan son tüketim tarihine kadar tazeliğini korur.

 

Muhafaza Şartları: Oda sıcaklığında güneş ışığından uzak ortamda muhafaza ediniz. Açıldıktan sonra buzdolabında (+4°C) muhafaza ediniz ve 2 gün içerisinde tüketiniz. Kapağı şişmiş, sızıntılı ve hasar görmüş ürünleri tüketmeyiniz.

 

Kullanım Önerisi: Kapağını açmadan önce çalkalayınız. Tencerede, orta ateşte 3 dk karıştırarak ısıtınız. Kapağını açmadan kaynar suda 6-7 dk bekleterek de ısıtabilirsiniz.

 

Servis Önerisi: Damak tadınıza göre tuz ve/veya karabiber ekleyebilirsiniz. Üzerine çiğ krema veya zeytinyağı ekleyerek servis edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.