VEG AND BONES EKŞİLİ KÖFTE ÇORBASI
VEG AND BONES EKŞİLİ KÖFTE ÇORBASI

VEG AND BONES EKŞİLİ KÖFTE ÇORBASI

Fiyat : ₺30,00(KDV Dahil)

Yöresel bir lezzet olan Antep usulü Ekşili Köfte Çorbası Veg&Bones markamız ile artık her an mutfağınızda! Kolayca hazırlayabilir, dilediğiniz zaman tüketebilirsiniz!

 

Minik minik bulgurlu köftelerin et ve ekşi ile bir araya gelmesi ile ortaya çıkan bu lezzetli çorbaya çocuklar dahil, ailenizdeki herkes bayılacak. Geleneksel tanında hazırladığımız Yöresel Ekşili Köfte Çorbası zengin içeriği ile besin değeri yüksek olup çok doyurucu bir çorbadır. Protein bakımından zengindir, mineral ve vitamin deposu olarak bilinen bulgur ve nohut içerdiği için çok yararlı bir çorbadır.

 

Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermeyen Veg&Bones Yöresel Ekşili Köfte Çorbası’nı ister akşam ister öğle yemeklerinizde güvenle tüketebilirsiniz.

 

Bir kavanoz çorba yaklaşık 2 kişiliktir.

 

Şimdiden afiyet olsun!

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.