Her insanın sağlıklı yaşama hakkının var. Evrensel bir hak olmasına rağmen bireyin ulaşması ise çok zor. Biz de hayatımızı değiştirme kararı verdiğimiz dönemde küçük dükkanımızla işe koyulduk. Zaman içerisinde kendimizi geliştirmeye başlasak da geldiğimiz noktanın mimarı kızımız Zeynep Vera.  
Bugün geldiğimiz noktada 400'e yakın ürün ile hizmet vermekteyiz. Kızımıza yedirmeyecegimiz bir urunu dukkanımızda bulundurmamaksa ilk ilkemiz.
Okumaya araştırmaya bilinclenmeye ve ne ogrendiysek sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.
 
Insanın sevdigi işi yapabilmesi de büyük lutuf, kıymetini biliyoruz hem işimizin hem sizlerin. Ne zaman isterseniz bir telefon, bir mesaj kadar yakınız. Ve misafirlerimiz için her daim çay demli, her zaman bekleriz.
 
Ağzınızın tadı hiç bozulmasın.
 
Sevgilerimizle
Barış Güller
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.